Начинаещ търсач на самородно злато с мд търся колега заизлет

Общи приказки и новини за плавенето на злато.

Начинаещ търсач на самородно злато с мд търся колега заизлет

Мнениеот Данчо » Пет Юни 28, 2019 2:12 pm

Здравейте приятели и колеги от форума!От скоро имам интерес към търсенето на самородно злато с металдетектор и си взех подходяща сонда за деусчето но не знам места за търсене....пробвах да чета из нета но не се получава и днес обикалях напразно без дори да намеря място да пусна апарата....Та,въпроса ми е има ли някой колега от софия и околните градове които ходи за самородно злато с металдетектор и иска да отидеме заедно да ми покаже как и горе долу на какви места и къде трябва да се пробвам да търся.Транспорта(4х4 е) и бирата е от мен!
Поздрави!
Данчо
Новорегистриран

Re: Начинаещ търсач на самородно злато с мд търся колега заи

Мнениеот Kiril62 » Съб Юни 29, 2019 1:28 pm

Заповядай на събора на Леденика над гр. Враца на 27 юли който ще проведем. Там ще се запознаеш с колеги които точно това правят,търсят самородно злато с металдетектори и имат добри познания и резултати. За съжаление не посещават форумите.
0888654620
Skype Kiril431
Аватар
Kiril62
Site Admin

Мнениеот Данчо » Съб Юни 29, 2019 6:02 pm

Благодаря за поканата,ще съм там живи и здрави!А за 10ти на маджарово пак ли е свободно идвануто или трябва да се запиша предварително?И за един ден ли ще е или за няколко?
Данчо
Новорегистриран

Мнениеот Kiril62 » Съб Юни 29, 2019 6:15 pm

Данчо написа:Благодаря за поканата,ще съм там живи и здрави!А за 10ти на маджарово пак ли е свободно идвануто или трябва да се запиша предварително?И за един ден ли ще е или за няколко?

За Маджарово всяка година го правим на палатки, но идват и колеги с кемпери и каравани. Мястото покрай Арда е невероятно и тази година ще направим и състезания с металдетектори и драги. Там вече може и с някой колега да се разходиш за самородки и ако имаш късмеет може и да намериш. Заповядай и ти гарантирам че много ще ти хареса. Иначе и в градчето дават много евтини апартаменти за тези които не искат на палатки. В петъка се настаняваме, събота е лятното училище и в неделя който иска си тръгва ,някой остават още някой ден.
0888654620
Skype Kiril431
Аватар
Kiril62
Site Admin

Назад към Общ Златарски форум